İzmir Tabela

Rematpro Egenin İncisi İZMİR TABELA sektöründe parlayan bir yıldız olma yolunda…

Kurumsal reklam hizmetleriyle sizlere hizmet veren firmamız diğer alanlarda olduğu gibi, tabela alanında da, deneyimli imalat atölyesi ekibi ve tecrübeli montaj ekibi ile sizlere hizmet vermektedir.
Her iş önce bir fikirle var olur o fikir büyüyünce bir felsefe oluşturur ve bu felsefe vizyon olarak kişilerin kurumların iş dünyalarına yansır. İşte Rematpro kurumsal reklam hizmetlerinin de meydana gelmesi böyle bir sürecin ve böyle bir tekâmülün ürünüdür.
Bir felsefesi, bir vizyonu olan firmamız hakkında, firmamızın iş ahlakı ve işleyişi ile ilgili bazı noktalara dikkat çekmek gerekirse; Rematpro “kişi unutulur ama işi unutulmaz” sloganı ile bu sektörde iş kalitesi ile anılma kaygısı güden bir samimiyetin dışavurumudur. Az laf çok icraat denilir ya işte tamda bu noktada bu söz ile anılmak içindir gayretimiz. Biz kocaman bir aile olma sevdası ile başladık bu işe ve her geçen gün genişleyen, daha da büyüyen bir aile… Rematpro ailesi olarak; tüm imkânlarımızı çözüm ortaklarımızın istifadesine sunup kalıcı bir hizmet verebilme arzusu ile çözüm ortaklarımızla süreklilik arz eden bir iletişimi arzulamaktayız.
Hizmet politikamızın temel taşlarından birisi; İşi almaktan çok işin sahibinin gönlünü kazanmaya odaklı bir bakış açısı ile ihtiyaçları; en profesyonel, en hızlı ve kurumun bütçesine en uygun şekilde çözmeye çalışıyor, olmamızdır.
Hizmet politikalarımızdan bir diğeri de Sektörümüzün gündemini ve güncelini takip ederek çözüm ortaklarımıza ücretsiz danışmanlık hizmeti verip onları yönlendirmekteyiz. Ve ayrıca İşçi işveren - Patron müşteri hukukunu reddedip, bir işin üstesinden beraber gelmek için bir araya gelen emek ortaklığını esas alan bir anlayışı benimsemekteyiz. Rematpro hizmet ekibi anlayışı deyince; işi sahiplenen ve firmanız için en güzel ve en özel olanın meydana gelmesi için çalışan, dinamik bir ekip ruhunu aklınıza getirebilirsiniz.
Rematpro ücretsiz danışmanlık hizmeti ile; çözüm ortaklarına katma değeri yüksek projeler meydana getirip bu projeleri çözüm ortaklarının istifadesine sunmaktadır. Sunduğumuz bu projeler Tabela gündemini ve güncelini takip eden tasarımcılar tarafından ortaya konmaktadır. Kurumsal reklam hizmetlerinde bir zincirin halkaları gibi bir birine bağlı işleyişe sahip olan firmamız ilk halka olarak sizden gelen talebi değerlendirerek soyut olan fikirlerinizi somutlaştırır ve bunun için gerekli tasarımsal hazırlıkları yapar, sonra da en güzel şeklin ortaya çıkması için sizin yönlendirmeleriniz ile süreci ilerleterek diğer bir halkaya geçmiş olur. Bu ikinci halka da fikrin somut şeklinin karar kılınması halkasıdır. Bu aşamadan sonra üçüncü halka olan yapılacak işin en kaliteli, amaca en uygun, reklama en çok hizmet edecek ve kendini gösterecek şekilde olması için malzeme seçimi aşamasıdır, yapılan çalışmanın hangi malzemeler ile sunulacağıdır. Yine siz değerli çözüm ortaklarımızın fikirleri ve bütçesi doğrultusunda uygun bütçeler ile kaliteli işler çıkarma sürecinde de ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarak üçüncü halkayı da tamamlamış, dördüncü halka olan malzemenin tedariği sürecine geçmiş oluyoruz. Artık iş tedarik ve satın alma bölümüne geçmiş yani firmamızın mutfağına girmiş olduğundan bu süreçten sonra siz işlerinize devam ederken bir yandan da bizler mutfağımızda malzeme tedarik ve imalat sürecini başlatmış oluyoruz, bu halka istenilen tabela hizmetinin hazırlanma aşamasıdır. Rematpro olarak tabela mutfağımız olan atölyemizde işi hazır hale getirince beşinci halka olan montaj aşamasına geçiyor ve sizlerin de müsait olduğu bir tarihte randevu olarak montaj ekibimiz ile montaja geliyoruz. Altıncı ve son halka olarak daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına sizlerden hizmetimiz hakkında görüş, eleştiri ve yorumlarınızı alıyoruz. Bu şekilde Rematpro kalitesi ile Tabela hizmetimizi sunmuş oluyoruz.

Peki Rematpro İzmir Tabela hizmetlerimiz hangi kalitede sunulmaktadır?

Beklide tabela hizmetinin en önemli sorularından ve sorunlarından biriside bu olsa gerek, çünkü küçük işletmelerin işe kaliteden önce fiyat endeksli bakacağını bilenlerden “fırsatçılık yapanlar” işi ucuza yapma adına her türlü hileye başvurma yoluna gitmişlerdir. Bu da İzmir Tabela piyasasında çok değişken fiyat aralıklarının oluşmasını sağlıyor. İşinin ehli olan ve işini hakkı ile yapmaya çalışan her firma ucuz malzeme kullanarak piyasayı öldüren bu fırsatçılardan şikayetçidir. Büyük ölçekli firmalar “ ucuz etin yahnisi yenmez” sözünü en iyi anlayan firmalar olduğu için bu tarz fiyat oyunlarına çok takılmaz ve kalite endeksli bir fiyat politikası talep ederler ki bu da kurumsallığın verdiği bir birikimdir.
Tamda bu noktada bizler Rematpro İzmir tabela hizmetini sunarken şeffaf bir şekilde kullanılacak malzemeleri çözüm ortaklarımıza sözlü ve yazılı olarak iletmekteyiz. Fiyat talebinde bulunan çözüm ortaklarımız bizimle çalışırken hangi hizmeti, hangi malzemeyi ve hangi kaliteyi kaç paraya alacağını bilir ve test etme imkanına da sahip olur. Bu şeffaflık kaliteyi uyguna verdiğimiz övüncümüzü her daim perçinlemiştir. Hatta bazen fiyatlar üzerine sohbetler yapıldığında “ filancalar şu fiyatı verdi” diyenler oluyor, neye karşılık o fiyat? diye sorduğumuzda pekte cevap alamadığımız o kadar çok olmuştur ki! Her şeye her fiyat verilebilir ama ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz sözü de yine sonuç endeksli düşünmemiz gerektiği vurgusunu yapmaktadır. Rematpro İzmir Tabela hizmetini sunar iken imalattan montaja kullanılan her malzemenin ve yapılan her işin arkasında olduğumuzu hatta iş bittikten sonrada işine göre 3-5 yıllık garanti kapsamında iş yaptığımızı övünerek beyan etmek isterim. Rematpro İzmir’de tabela hizmetini ne kadar sürede tamamlar? Bu da yine çok önemli bir konudur.
Bazen yetiştirmeniz gereken açılışınız, bazen zamanı yaklaşan yıldönümünüz vesilesi ile tabela hizmeti almak isteyebilirsiniz. İşte tamda böyle zamanlı işlerde sağlam bir imalathane ve güvenilir ehil bir montaj ekibi sizin bu ihtiyacınızı en kısa sürede karşılamaya güç yetirecektir. Rematpro İzmir’de hız konusunda çok seçkin bir yerdedir. Bunu değerli çözüm ortaklarımızın dönütlerinden öğreniyoruz. Bu olumlu yorumlar ile ilgili Rematpro sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.
Tabela hizmeti mekanın dıştan ilk görünen yüzü olması hasebiyle de en hızlı şekilde halledilmesi gereken bir iştir.
İşte bu noktada Rematpro İzmir tabela hizmeti en kaliteli işi, en hızlı sürede tecrübeli, profesyonel montaj ekibi ile şaşırtacak bir zaman diliminde siz çözüm ortaklarına sunmaktadır.

Peki Rematpro İzmir Tabela hizmetinin fiyatları piyasaya göre nasıldır?

Bu soruya bizim cevap vermemiz pekte kolay değil ama yine de bu konu hakkında üç beş kelam etmek gerekirse şu kadarını söyleyebiliriz; Rematpro İzmir Tabela hizmeti çözüm ortağımızın istifadesine sunulurken ekseriyetle piyasanın ortalamasında bir fiyat ile sunulmaktadır. En ucuzudur diyemeyiz çünkü öyle bir kaygı gütmeyiz. Malzemeden, işçilikten ve süreden çokça çalınan bir piyasada en ucuzu bizi demek bizim işin kalitesi hakkında şüpheye düşürecektir. Çünkü maalesef ki haksız bir rekabet vardır, biz bu haksız rekabeti iletişim halinde olduğumuz çözüm ortaklarımızı bilinçli bir tüketici olmaları yönünde farkındalık oluşturacak şekilde ücretsiz danışmalık hizmetini de sunmaktayız.
Ama şunu iddia edebiliriz ki 3 şart oluştuğunda işte o zaman fiyat politikası en uygun veya en uygun firmalardan birisi olarak İzmir tabela sektöründe yerimizi almaktayız. İşte o üç şart:
1- Kullanılan malzemelerin kalitesi
2- İşin tedarik süresi
3- Ve garanti süresi
Bu üç şart ile değerlendirme yapıldığında fiyatlarımız bu şartları sağlayan en uygun fiyatlardır ya da en uygun fiyatların arasındadır diyebiliriz.
Sözün özünü söyleyecek olursak ; İzmir Tabela hizmeti, en kaliteli malzemeler ile, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlar ile Rematpro Tabela hizmetleriyle sizlere sunulmaktadır.