Ticaret ahlakımız; işi almak odaklı değil, işin sahibinin gönlünü kazanmak odaklıdır.

Bir alanda Faaliyete başladığımız günlerden, bir çok alanda hizmet vermeye başladığımız bu günlere geldiğimiz konumumuz işimizdeki gelişimimizi gösteriyor. "İki günü bir olan zarardadır" düsturunun bilinci ile her yeni günde, eskiye bir şeyler katarak problemleri problem etmeden çözen bir bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Ticaret ahlakımız; işi almak odaklı değil, işi verenenin gönlünü kazanmak odaklıdır. Bu da yaptığımızı en güzel şekilde yapmak güzelliği ile işlerimize yansımaktadır.

Misyonumuz

➡ İş yaptığımız kurumların ihtiyacı olan hizmeti en kaliteli şekilde en hızlı zamanda ve en uygun fiyatlarla sunan bir çözümortağı olarak anılmak.
➡ Bir işin nasıl olamayacağı ile değil, nasıl olabilirliği ile ilginen bir çözüm ortağı olarak anılmak.
➡ Kalite üzerinden pazarlık yapmayan, çözüm ortaklarımızın bilmediği konuları fırsatçılığa çevirmeyi gayrı ahlaki gören ve çözüm ortaklarına fırsatlar sunan bir iş ahlakı ile anılmak.
➡ Güvenilmek istediğimiz gibi güvenmeyi de bilen bir dürüstlük çizgisini takip etmek.

Vizyonumuz

➡ Her geçen gün güvenilir ekibimiz ile kurumların reklam, matbaa, promosyon, ambalaj ve web çözümlere yönelik ihtiyaçlarının karşılanabildiği bir çözüm ortağı olmak.
➡ İşi almaktan çok işin sahibinin gönlünü kazanmaya odaklı bir bakış açısı ile ihtiyaçları; en profesyonel, en hızlı ve kurumun bütçesine en uygun şekilde çözmeye çalışıyoruz.
➡ Sektörümüzün gündemini ve güncelini takip ederek çözüm ortaklarımıza danışmanlık hizmeti vermek ve yönlendirmek.
➡ İşçi işveren - Patron müşteri hukukunu reddedip, bir işin üstesinden beraber gelmek için bir araya gelen emek ortaklığını esas alan bir anlayışta olmak.

© 2017 Rematpro. Tüm haklar saklıdır.