Takvim

Takvim Ne değildir?

Takvim her gün göz gördüğü için alışılan ve bu yüzden de bayağı bir tanıtım aracı değildir. Takvim, kısa sürede kullanılıp atılan bir matbaa hizmeti değildir.

Takvim Nedir?

Takvim Masa takvimleri, Piramit Takvim, Duvar Takvimi, Gemici Takvimi gibi çeşitlerin bulunduğu KALICI bir reklam hizmetidir.

Masa Takvimi

Masaların vazgeçilmezlerinden olan masa takvimleri gün içerisinde her zaman göz önünde olmaları nedeniyle etkili bir reklam promosyon ürünü olarak kullanılmaktadırlar. Masa takvimleri sağladıkları faydalar yanında çalışma odalarına ve ofislere estetik bir zarafet katarlar. Firmanızın isim ve logosunu bastırabileceğiniz masa takvimleri sayesinde tüm yıl boyunca müşterilerinizin gözünün önünden ayrılmaz, yapacakları günlük planlarda her daim yanlarında olursunuz. Bu sayede markanızın ve firmanızın bilinirliğini ve akılda kalma oranını arttırır, ihtiyaç halinde size ulaşmalarını hızlandırmış olursunuz.
Rematpro Masa Takvimi 80 gr 1. Hamur, alt kartonu Amerikan Bristol veya suni deri olarak 4 renkli olarak basılmaktadır. Sümenli masa takvimleri de 80 gr 1. Hamur kağıda ve 250 gr alt karton ve 4 renkli olarak basılmaktadır. 31 cm x 15 cm, : 33 cm x 16 cm gibi ebatlarda basılabilmektedir.

Piramit Takvimi

Rematpro Piramit takvimler, 170 gr kuşe kağıda, alt zeminde Amerikan Bristol olarak 4 renkli basılmaktadır. 19 cm x 16 cm, 21 cm x 17 cm, 23 cm x 17 cm, 16,5 cm x 14 cm, 16 cm x 19 cm, 12 cm x 19 cm vb ebatlarda üretilmektedir.

Duvar Takvimi

Takvim kullanımı çok eski dönemlerden beri olagelen vazgeçilmez bir olgudur. Belki de en çok bilinen ve kullanılan takvimler duvar takvimleri olmuştur. Rematpro Duvar Takvimleri : 27.5 cm x 50 cm, 31 cm x 54 cm, : 44 cm x 41 cm vb. ebatlarda üretilebilmektedir.

Gemici Takvimi

Gemici takvimler, tekli, ikili ya da üçlü parçalı şekillerde, spiralli ve perforeli olarak üretilip basılmaktadır. Takvimler, kuşe kağıda 4 renkli olarak basılabildiği gibi, özel renk uygulamaları da yapılmaktadır. Müşterilerimizin istedikleri görsellere göre ya da kendilerinin sağladığı doneler vasıtasıyla baskıları yapılabilmektedir. Baskısında kullanılan kağıtlar 80 gr. 1. Hamur ya da 90 -110 gr kuşe kağıt üzerine, alt zemin kartonu da Amerikan Bristol üzerine 4 renk şeklinde basılmaktadır.

Neden Takvim Kullanmalıyım?

Çünkü takvimler, her yerde göz önünde ya da el altında bulunan kolay görülebilen yerlere asılmaktadır.Bundan dolayıda etkileşimi fazla olan bir reklam- promosyon ürünüdür.
Mesela, Masa takvimleri diğer birçok takvim çeşidinin sağladığı özellikleri sağlamasının yanı sıra, sürekli olarak masa üzerinde bulundurulan ve üzerine notlar alınabilen bir takvim türüdür.
. Belki de en çok bilinen ve kullanılan takvimler duvar takvimleri olmuştur. Eskinin saatli maarif takvimleri, günümüzde hala etkinliğini korumakta ve kullanılmaktadır. Bu takvimler o güne ait tarihi bilgileri, rüzgarları, iklim değişikliklerini ve daha pek çok bilgiyi öğrenme imkanı sağlamaktadır. . Siz de reklam ve promosyon amaçlı kullanmak ve daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız, duvar takvimlerini tercih edebilirsiniz. Duvar takvimleri, reklam alanı itibariyle oldukça geniş bir baskı alanına sahiptir. İsterseniz sadece firma adı, iletişim bilgisini, isterseniz ürün veya hizmetlerinizle ilgili bir görseli ya da hazır baskılı olan birçok çeşitten birini ya da karışık olarak seçebilirsiniz. Pratik olması nedeniyle de piramit takvimler çok tercih edilmektedir.

Takvim basımında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan takvimleri; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz tabela tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız tabelalarınızı hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler