Sticker

Sticker (Etiket) Ne Değildir ?

Sticker üzerine firmanızın destansı kurumsal geçmişini yazacağınız bir reklam ve promosyon aracı değildir.

Sticker (Etiket) Nedir?

Sticker ( Etiket )’da Ofset baskı tekniği kullanılmaktadır. 8,4 x 5,2 cm, 17 x 25 cm, 24 x 34 cm boyutlarında, 90 gr kuşe kağıda renkli ve parlak selefonlu stickerlar yapılmaktadır. Sticker baskısında oval, düz ve özel kesim seçenekleri mevcuttur. Oval kesim sticker tasarımının köşelerinde oval kıvrımların olduğu tasarımdır. Bu tasarımın tercih edilemesinin sebebi köşelerin kıvrılmasının önünegeçmek içindir. Düz kesim olarak bilinen dikdörtgen kesim en standart etiket kesim şeklidir. Özel kesim sticker ise tasarımında farklı bir modeli olan stickerlar için uygulanır. Kalp, bulut, ünlem işareti gibi farklı tasarımlarda sticker basabilmek mümkündür. Mat selefon zarif bir görüntü elde etmek için tercih edilirken parlak selefon dikkat çekici bir tasarımı ortaya çıkarmaktadır.

Neden Sticker ( Etiket ) Kullanmalıyım?

İnsanların görsel içeriklere daha çok tepki vermesi ve bu tür içeriklerin daha çok akılda kalıcı olması sticker kullanımının promosyon için ne kadar önemli olduğunun anlaşılmasında etkilidir. sticker/etiket baskı bir firmanın tanıtımını yapmada önemli bir reklam aracı görevi üstlenir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, doğalgaz kombisi, otomobil camı, kahve makinesi gibi yüzeylere yapıştırılan sticker-etiket reklamlar ile potansiyel müşterinizin markanızı daima görmesini sağlayabilirsiniz. Cam, boya, ahşap veya metal gibi farklı zeminler üzerinde kullanılabilen sticker çeşitleri kullanım amaçlarına göre ayrılırlar. Dikkat çekmek, uyarı yapmak, özel bir alanı belirtmek gibi farklı amaçlarda kullanılan bu ürünler reklam ile birlikte işlevsel bir özelliğe sahip oldukları zaman amaçlarına daha kolay bir şekilde ulaşmış olurlar. Az ve öz konuşmak insanlar nezdinde çok kıymetidir. İşte sticker bunu sağlar, firmanız, markanız adına az ve öz konuşarak firmanızı ve markanızı tanıtır. Beyin fotoğraf çekerek bir görselliği kaydedermiş, işte etkili bir sticker tasarımı ile firmaınzın ve markanızın kalite fotoğrafını beyinlere nakşetmek etkili bir sticker ile mümkündür.

Sticker / Etiket baskıda Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan stickerları; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz sticker tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız stickerlarınızı hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler