Oto Paspas Kağıdı

Oto Paspas Kağıdı Ne değildir?

Amaan!!! Zaten ayak altına konuluyor, çokta önemli değil, denilecek kadar küçümsenecek bir reklam aracı değildir!

Oto Paspas Nedir?

34x49 cm, ve 48&68 cm boyutlarında 70 gr, 150 gr, 200 gr’a tek yön tek renk baskı yapılabilen bir reklam aracıdır. Genellikle tercih edilen Kraft paspastır. Kuşe kağıt paspas, kalın kraft paspas, deri kağıt, tela bezi ve karton kağıt gibi pek çok farklı malzeme seçeneği kullanılarak üretilebilmektedir.

Oto Paspası Neden tercih etmeliyim?

Otomobiller için toz ve kirin zemin de sorun yaratmaması adına en etkili kullanım da olan paspaslar da uygulanan baskılar eşliğinde çok daha görsel bir estetik kullanım ile otomobil sahiplerinin de beğenisi ve tercihlerini de oluşturmaktadır. Otomobil yıkama ve bakım alanında faaliyet gösteren işletmeler, servis kalitelerini arttırmak için müşterilerine pek çok ek fayda sunuyorlar. Müşteri memnuniyeti açsından önemli bir reklam aracıdır.

Otopaspas baskısında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan oto paspas kağıdını; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz oto paspas kağıdı tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız oto paspas kağıtlarınızı hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.
TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler