Kartvizit

Kartvizit Ne Değildir ?

Kartvizit geçiştirilecek, önemsiz görülecek bir araç asla değildir. Şunu unutmayalım ki; çoğu zaman yüz unutulur ama kartvizit unutulmaz, yüzmüzü bir kez görenler, kartvizitimizi uzun süre ve defalarca görebilirler. Yani kartvizit biz o ortamdan ayrıldıktan sonra bizim ile alakalı üzerine konuşulacak ilk araçtır. Kendine saygısı olmayanın işine saygısı olmaz denilecek bir kartviziti, kartvizitsizliğe tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Kartvizit Nedir Peki ?

İçeriğinde;
- Kurum logosu
- Kurum adı
- Kişi adı, soyadı ve unvanı
- Kurumun ulaşılabilir adresi
- Kişi telefon numarası ve varsa kurumsal telefon numarası
- E-posta adresi
- Web sitesi
- QR Kodu,
- LinkedIn, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya bağlantıları
bulunması gereken bir pazarlama ve tanıtım aracıdır. Çoğunlukla bristol kartona yapılan kartvizitin çok sık kullanlılan ölçüleri; 5&8 küsürlü boyutlardır. Gofre kabartmalı kartvizit, Kısmi Laklı kartvizit Varak Yaldızlı Kartvizit, ve Normal sıvama kartvizt gibi çeşitleri bulunmaktadır. Firmanıza hengisinin daha uygun olacağını Rematpro ile istişare etmeden karar vermeyin.

Kartviziti Neden Kullanmalıyım?

Çünkü kartvizit kişiye ve kuruma profesyonelik katan bir pazarlama/tanıtım aracıdır. İyi bir kartvizit sayesinde başarılı ve güven veren bir kurumsal kimliği yansıtmanız kolaylaşır. Markanıza ve kurumunuza karşı ilk izlenimin oluşmasında kılık kıyafetiniz gibi kartvizitinizinde etkisi son derece önemlidir. Tüm çalışanlara aynı kalitede verilen kartvizitler İnsanlar arasında Marka bilinirliği oluşturur.

Kartvizitte Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan kartviziti; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz kartvizit tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız kartvizitlerinizi hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler