İnsert

İnsert Ne Değildir ?

Her gün kapımızın önünde, ofisimizin duvarının dibinde gördüğümüz insertler asla gereksiz bilgi ve laf kalabalığı değildir.
İnsert okumak zaman kaybı ve zaman israfı da değildir.
İnsert basıldığı kağıdın hafif olması nedeniyle işlev olarak hafife alınacak reklam aracı da değildir.

İnsert Nedir ?

Maliyeti düşük, gramajı hafif ama etkisi de bir o kadar yüksek ve ağır olan bir reklam hizmeti aracıdır. Rematpro baskı kalitesinde ki insert, 90 gr. veya 115 gr. kuşe kâğıt seçenekleri kullanılarak bastırılabilir. Firmalar genellikle daha iyi bir imaj vermek amacıyla 115 gr. kuşe kâğıdı tercih ederler. 8, 10 veya 12 sayfa olarak baskı yapılmaktadır.
Rematpro İnsert seçeneklerimiz çok çeşitli ebatlarda olup; A7(10&20), A5 (14&20), A4 (20&28) ve A3 (28&40) bunlardan bazılarıdır.

Neden İnsert Kullanmalıyım?

Gerek toptan, gerekse perakende sektörlerinde satış yapan firmaların kullandığı etkili ve etkileyici bir özel tasarım reklam, tanıtım ve hizmet aracıdır. Aynı zamanda özellikle perakende satış sektöründe indirim ve kampanyaların duyurulmasında kullanılan dikkat çekici bir promosyon materyalidir.
Rematpro kalitesinde insert baskılarımızın kurumlar için en cazip yanı ve en önemli avantajı ise geri dönüşlerinin çok çabuk olmasıdır, daha mekanınıza gelmeden ne alacağına karar veren bir müşteri kitlesi oluşturmakta.
Bir müşterinin ne aradığını bilmesi onu da, o kadar ürün arasında seçenek yapma zorluğundan kurtardığı gibi zaman kazanmasına da vesile olduğu için insert hizmetini kullanmak bir farkı ortaya koyacaktır.
İnsert baskı marka bilinirliği açısından da oldukça önemlidir. Belirli aralıklar ile dağıtılan insertler markanız hakkında farkındalığın artmasına pozitif katkı sağlayacağı gibi müşteri ile sürekli iletişim halinde olmak açısından da etkili bir matbaa hizmetidir.

Neden İnsert Baskısında Rematpro’yu tercih etmeliyim?

İnsertlerde önemli olan etkileyici renkler ve tasarımlar ile müşterinin dikkatini ürünün üzerinde yoğunlaştırmaktır. işte Rematpro yüksek kalite ve profesyonel tasarım hizmeti ile insertteki üründe müşterinizin dalıp gitmesini sağlayacak bir hizmeti size sunmaktadır.
Rematpro insert baskı kalitesi ve görsel tasarım şölenleri ile müşterilerinizin daha ürünü görmeden görmüş gibi olmalarını sağlamaktadır.
Rematpro insert görsel ve tasarımsal kalitesi ile ürünlerinizin bulunduğu insert müşterinin eline ulaşınca pazarlanmış, satılmış olur geriye kalan gelip ürünün alınmasıdır. Aynı zamanda Rematpro güler yüzüylü ekibi ile insertlerinizi sahada hedef kitleye ulaştırmak için özverili bir çalışma ile sizlere yardımcı olmaktadır.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler