Gazete

Gazete Ne Değildir ?

Gazete asla hata kabul etmeyen bir matbaa hizmetidir. Yüksek adetlerde basıldığı için baskı öncesinde grafiksel veya tasarımsal bir hata oluşur ve bu farkedilmez ise telafisi gayet zor olacak olan bir matbaa hizmetidir.

Gazete Nedir ?

90 gr’a basılmakta olan düzenli bir bültendir.

Gazeteyi Neden Kullanmalıyım?

Firma bilgilerinin ve logo gibi kurumsal kimliğini yansıtan özelliklerinin Gazete de tasarımsal olarak öne çıkarılması dikkat edilmesi gereken son derece önemli bir konudur . İster Magazinden modaya, kurumsal bilgilerden röportajlara kadar geniş bir alanda, periyodik olarak bilgi veren,ister fikir, edebiyat, bilim, isterse de sektörel bir gazete yayınlıyor olun gazetenizin başarısı içerik, tasarım ve baskı kalitesinden geçer. bunu yaparken de eğlenceli ve bol görselli bir anlatım tarzı benimseyen Gazeteler, günümüzün en çok ilgi çeken yayın araçlarından biridir.
Gazete hedef kitlenize ulaşmak için tercih edebileceğiniz iletişim araçlarındandır. Gazete fikir yaymanın yanı sıra diğer reklam araçlarında olduğu gibi tanıtım amaçlı olarak da kullanılabilir. Gazete baskısında dikkat edilmesi gereken en temel nokta kaliteli içerik, kaliteli baskıdır.

Gazete basımında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan gazeteyi; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz gazete tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız gazetlerinizi hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler