Fatura

Fatura Ne Değildir ?

Fatura kafamıza göre istediğimiz yerde bastırabileceğimiz bir matbaa ürünü değildir.
Fatura resmiyetten uzak basılabilecek bir ürün değildir.


Fatura Nedir ?

Fatura bastıracağımız yerin ilk önce maliye anlaşmalı olup olmadığını tespit ettikten sonra, eğer maliye anlaşmalı ise aşağıdaki bilgi ve belge içerikleri ile Fatura oluşturulur.
İçeriğinde;
-Vergi Levhası Fotokopisi
-İmza Sirküleri Fotokopisi
-İmzaya Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi
-Son aya ait K.D.V. Beyanname Tahakkuk Fotokopisi
-Yeni açılışlarda Yoklama Tutanağı Fotokopisi gibi resmi belgelerin basım esnasında hazır olması gereken temel zorunlulukların olduğu bir matbaa hizmetidir.

Neden Fatura Kullanmalıyım?

Fatura hizmetleri; ticari hayatına yeni başlamış bir şirketin en önemli ihtiyaçları sonradan yapamayacakları, yani baştan yapmak zorunda oldukları her türlü işlerinin devamına sebep olabilecek alt yapı çalışmaları içerisinde değerlendirilebilecek çalışmalardır.
Bir şirket içim fatura o şirketin olmazsa olmazlarındandır.

Fatura Baskısında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan faturayı; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz faturanın tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız fatura baskılarını hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler