Sunum Dosyası

Sunum Dosyası Ne Değildir?

Dosya sürekli olarak ürün açıklaması yazılcak, ürün bilgileri girilecek ve kampanyaların yazılacağı bir reklam aracı değildir. Dönemlik ya da yıllık basılan dosyalarda kurumun geçici ve anlık reklam, tanıtım konuları yer almaz.

Sunum Dosyası Nedir?

Firma, şirket veya şahısların yazışmalarında, tekliflerinde, broşür, föy vb. ürünlerinin sunumunda kullandıkları, özel cep ve taşıma alanlarına sahip, kalın gramajlı kağıtlara basılan, farklı boy ve ebatlarda üretimi yapılabilen, kurumsal reklam ve tanıtım aracına sunum dosyası ya da cepli dosya denir.

Sunum dosyalarında, cepli dosyalar genelde Kuşe kağıtlar veya Amerikan Bristol kağıtlar kullanılmaktadır. Amerikan Bristol kağıtların arka yüzeyine baskı yapılamadığından, genelde tek yüz baskı yapılacak olan sunum dosyalarında, cepli dosyalarda kullanmak daha iyi sonuç vermektedir. Çoğunlukla, Cepli dosya baskı boyutları 31,2cm x 22,2cm ebatlarında olup , baskıda 300-350 gr. kağıt kullanmak gereklidir.
Kalın kağıtlar kırım uygulaması ile daha güzel durmaktadırlar. Kağıt kartelalarından daha farklı kağıtlar da seçilerek baskı yapılabilmektedir. Sunum dosyaları / cepli dosyalar için, Lak, Selefon, varak baskı veya gofre istenilebilmektedir. Bu tarz uygulamalar sunum dosyalarını, cepli dosyaları daha şık ve kaliteli göstermektedir. Genelde, sunum dosyalarının içinde bulunan kapaklarda ve dosyanın görselliğinde farklı kesim de istenilebilmektedir.

Cepli Dosya Baskı Üretiminde ekstra işçilikler
Sunum dosyalarınıza baskı dışında farklı uygulamalar da yapılabilmektedir. Bu Uygulamalar;
- Laminasyon (Parlak, Mat)
- Lak
- Gofre
- Varak
- Cep Kısmına Baskı
Cepli Dosya Siparişleriniz için Gerekli Bilgiler
- Ebat
- Adet
- Kağıt Gramajı
- Kaç Renk Baskı olduğu
- Laminasyon olup olmadığı

Neden Sunum Dosyası Kullanmalıyım?

Cepli Dosya; dergi, broşür, kartvizit gibi işyerinizin reklam araçlarını bir arada toplayıp profesyonel bir şekilde müşterilerinize sunmanızı sağlayan kurumsal reklam hizmeti araçlarından biridir. Firmanızın kurumsal kimliğinin öne çıkmasına katkı sağlar. Yaptığınız işler ve sunulan hizmetleriniz hakkında genel bilgi vermeye yarayan reklam araçlarınızı bir arada tutmak için kibar bir sunum tekniğidir. Kişisel veya resmi yazışmalarda kullandığınız antetli kağıtlarınızı üzerinde firmanızın isim ve logosunun bulunduğu bir dosya içerisinde sunmak ciddiyetinize ciddiyet, kurumsal kimliğinize de saygınlık katacaktır. Kurumunuzu ve işinize göstererdiğiniz ehemmiyeti vurgulama adına, amatör izleniminden uzak durma adına Sunum dosyalarını kullanmak önemli bir yer arzetmektedir.

Sunum Dosyası basımında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Adı üstünde Sunum dosyası ile; hem işinizi, hem işçiliğinizi, hem de kurumsal kimliğinizi sunmak, Remarpro ile yapacağınız ortak çalışmayla daha mümkün bir hale gelecektir. Rematpro sunum dosyaları ile sizi hakettiğiniz noktada temsil edecek kalitede baskı hizmeti vererek hızlı ve bütçenize uygun bir çözüm sunacaktır.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler