Dergi

Dergi Ne Değildir ?

Dergi hata kabul eden bir matbaa hizmeti değildir. Yüksek adetlerde basıldığı için baskı öncesinde tasarımsal bir hata oluşur ve bu farkedilmez ise telafisi kolay olacak olan bir matbaa hizmeti değildir.

Dergi Nedir ?

Kağıt; 90 gram kuşe ve 170 gram parlak/ mat kuşe ve ya 1. Hamur kağıt kalitesi,
Gram; 90 gr, 115 gr, 135 gr, 150 gr, 170 gr, 200 gr
Boyut; A4 boyutunda katalog yani 210mm x 297mm
A5 boyutunda katalog yani 148mm x 210mm
Kapak kağıt cinsi olarak da, parlak kuşe, mat kuşe, amerikan bristol kullanılan bunun yanı sıra özel sayfa, boyut ve gramlarda basılan bir matbaa hizmetidir.

Dergiyi Neden Kullanmalıyım?

Firma bilgilerinin ve logo gibi kurumsal kimliğini yansıtan özelliklerinin dergilerde tasarımsal olarak öne çıkarılması dikkat edilmesi gereken son derece önemli bir konudur. İster magazinden modaya, kurumsal bilgilerden röportajlara kadar geniş bir alanda, periyodik olarak bilgi veren, ister fikir, edebiyat, bilim, isterse de sektörel bir dergi yayınlıyor olun derginizin başarısı içerik, tasarım ve baskı kalitesinden geçer. Bunu yaparken de eğlenceli ve bol görselli bir anlatım tarzı benimseyen dergiler, günümüzün en çok ilgi çeken yayın araçlarından biridir.
Dergi,hedef kitlenize ulaşmak için tercih edebileceğiniz iletişim araçlarındandır. Dergi, fikir yaymanın yanı sıra diğer reklam araçlarında olduğu gibi tanıtım amaçlı olarak da kullanılabilir. Dergi baskısında dikkat edilmesi gereken en temel nokta kaliteli içerik ve kaliteli baskıdır.

Dergi basımında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde işyerinizin ihtiyacı olan dergileri en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ücretsiz danışmanlık hizmetimizden istifade ederek hazırlamak istediğiniz derginin sayfa sayısını, âdetini, kâğıt cinsini belirlemede sizelere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro dergilerinizi adresinize yollamak üzere hemen işleme koyarak zaman kaybetmeden ürünü size ulaştıracaktır.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler