Dekota

Dekota Nedir ?

Üreticisi olduğumuz PVC Foam (Dekota) Levha, Rijit PVC Levha’nın bir türevidir. Arasındaki fark yoğunluğunun düşürülmesidir ki, bu işlem Toz PVC hammaddesinin içine ajan denilen kimyasallar homojen bir biçimde karıştırılarak ve çekme hattında işlenerek gerçekleştirilir.
Piyasada Dekota ve Foreks olarak adlandırılır. Önceliği açık hava reklam sektörü olmak üzere inşaatlarda da sıklıkla kullanılan çok amaçlı bir üründür.
Tam Türkçe karşılığı Köpük PVC Levhadır. Hafif bir malzemedir. Dolayısıyla işleme, taşıma ve istifleme rahatlığı sunmaktadır. Malzemenin özgül ağırlığı düşürüldüğü için de Rijit PVC’ye göre çok daha ekonomiktir. Alternatif ürünlere göre (köpük polistren, fotoblok vb. levhalardan) bir hayli öndedir. Bu malzemelerden daha düzgün bir yüzeye sahiptir. Daha rijit, daha işlenebilir, daha uzun ömürlüdür.

Dekota Çeşitleri Nelerdir?

Ürünün standart rengi beyazdır. Formulasyonunun içine boya (masterbach) katılarak istenilen renge ulaşılabilir. Standart renkler kırmızı, mavi, yeşil, siyah, sarı ve gridir. Özel renk için müşteri temsilcimizle görüşünüz.

PLASTECH PVC Foam (Dekota) Teknik ÖzelliklerPLASTECH PVC Foam (Dekota) LevhaDekota Baskısında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan dekotayı; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz dekotanın tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız dekotalarınızı hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler