Davetiye

Davetiye Nedir?

10x21 cm, 10x15 cm boyutlarında 350 gr mat kuşeye basılabilir. Davetiye baskısında önemli olan husus baskının kalitesi ve netliğidir.

Neden Davetiye Kullanmalıyım?

Düğün, nişan ve açılış gibi özel bir amaç ya da konferans, seminer, toplantı gibi profesyonel amaçlı etkinliklere katılması istenilen kişileri haberdar etmek ya da davet etmek için yazılan kısa yazılardır. Özellikle Anadolu kültürü olarak misafirperverlik ruhumuzda var. Bundan dolayı hemen hemen herkes en önemli günlerinde bu özel günlerini anlamlandırmak için yakın dostlarını, akrabalarını, iş arkadaşlarını ve daha birçok tanıdığını yanlarında görmek ister. Bunu sağlayacak olan araç ise davetiyedir. Bu yüzden davetiye hem gönderen hem de alan için önemli bir jesttir. Davetiye gönderilen kişiye verilen değeri ve harcanan emeği gösterir.
Kişiye özel yada kuruma özel olması hasebiyle de gönderildiği kişi/kuruma bir değer atfedilmiş olur. Davetiyenin sağlamış olduğu sıcaklık, muhabbeti ve memnuniyeti oluşturmaktadır. Bir davetiye metninde kimin, kimi, nereye, ne zaman, niçin çağırdığı eksiksiz olarak yer almalıdır ki davetiye amaca hizmet etsin. Düğün davetiyesi, sünnet davetiyesi, doğum günü davetiyesi, parti/event davetiyesi, baby shower davetiyesi, gezi davetiyesi, yılbaşı yemek davetiyesi vb. gibi birçok çeşit saymak mümkündür.
Çok çeşidi bulunan davetiyeler Rematpro Davetiye kataloğundan seçilebilir.

Davetiye Baskısında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan davetiyeyi; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz davetiye tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız davetiyelerinizi hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.
TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler