Broşür

Broşür Ne Değildir ?

Broşür, "maksat iş olsun" diye dağıtılan, "zaten kimse dikkat etmiyor ki, yerlere atılıyor, kaç kişi ciddi olarak alıp bakacak, kaç insan buna dikkat edecek, kimse broşürü önemsemez ki, herkes dağıtıyor, artık insanlar bıkmış" denilerek aşşağılanan bir pazarlama aracı değildir.

Broşür Nedir ?

İçeriğinde;
- Ürün
- Fiyat
- Bilgilendirme
- Mekan Tanıtımı
- Kurum Tanıtımı
gibi bilgilerin yer alabileceği ve geniş bir içerik perspektifine sahip olan bir pazarlama aracıdır. El ilanı tek yapraklı iken broşürler çok sayfalı olabildiği için içerisinde firmanın ürün ve hizmetlerinin geniş bir tanımı yapılır. Bu nedenle broşürler hitap edilen kişilere doyurucu bilgi verme imkânı sağlarlar. Firmaların ve ürünlerin tanıtımının, verilen hizmetlerin ve kampanyaların en kolay yoldan geniş kitlelere duyurulmasının en etkili yollarından biri broşür hazırlamaktır.
Müşteriye görünen yüzünüz, sizi anlatan reklam aracı olan broşür basımında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Özen isteyen bu noktalar, en az ürünleriniz ya da hizmetleriniz kadar önemlidir. Çünkü ticaretin altın kurallarından biri, ürünü ya da hizmeti nasıl sunduğunuzdur. Dijital ve ofset broşür örnekleri incelendiği zaman bu noktalar daha iyi anlaşılır. Müşterinin dikkatini çekmek, onun aklında firmanızın yer tutmasını sağlamak en büyük hedef olmalıdır.

Rematpro kalitesiyle üretilen broşür; 90 gr, 115 gr, 135 gr, 150 gr, 170 gr gibi farklı gramajlarda baskıya girebilen, tek yön veya çift yön olarak basılabilen bir pazarlama aracıdır.
Broşürün; A3, A4, A5, A6, A7 gibi standart boyutları olduğu gibi standart dışı boyutlara da sahiptir.
Bunun yanı sıra tek kırım, çift kırım, üçlü ve daha fazla kırımlı olabilme imkanı olması nedeniyle broşür daha cazip hale gelmektedir.

Broşürü Neden Kullanmalıyım?

Broşür; sizin ve hizmetinizin bazen günlerce, bazen dakikalarca, bazen de saniyelerce ofislere, ellere ve evlere misafir olmanızdır. "Göz de gönül de güzele muhabbet duyar." demiş atalarımız, göze ve gönüle hitap edecek olan bir broşür insanların sizi görmeden güvenmesini ve sevmesini sağlayabilir. Broşür; yaptığınız işi saatlerce konuşmaktansa, dakikalar ile özetleme sanatıdır.
Broşür otobüste, metroda, vapurda, sizin müşterilerinize eşlik etmenizdir. Güzel bir broşür, müşterileriniz ile saatlerce zaman geçirme ve kendinizi ifade edebilmenizi sağlar. Herkes broşür dağıtır ama işine özen gösterenlerin broşürleri ellerden alınır.
Broşür ile insanların sizi sizden tanımasını sağlamış olursunuz. Rematpro basmış olduğu broşürlerinin dağıtım hizmetini de sunmaktadır.

Broşür Baskısında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan baskılı broşürü; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz baskılı broşür tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız broşürlerinizi hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler