Branda

Branda Nedir ?

Branda / Vinil; ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Işıklı vinil; floresan ışıklı panolarda kullanılır. Işıksız vinil; afişlerde, panolarda, dış mekan bina cephelerinde, billboardlarda kullanılır.
280gr lamine branda baskı vinil (Afiş ve billboardalarda kullanılır)
440gr lamine branda baskı vinil (Büyük ebatlı afişlerde kullanılır)
440gr Avrupa dökme branda baskı vinil (Germe tabela ve cephe giydirmelerinde kullanılır.)
Mesh branda baskı vinil delikli branda (Cephe giydirmelerinde kullanılır.)
510gr Işıklı Avrupa dökme branda baskı vinil (Işıklı germe tabelada kullanılır.)
105cm, 160cm, 250cm, 320cm ölçüleri vardır. 8 Kafa Konica dijital baskı makinelerinde basılır. Ortalama dış mekan ömrü 2,5 yıldır.

Neden branda kullanmalıyım?

Reklam, Bayrak, Çadır, Tente Sektöründe kullanılan branda, daha çok kış hava şartlarında korunmak için polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere verilen bir isimdir. Branda su geçirmez kumaş cinsi, güneş ve ışığa karşı her mevsim koruyucu etkisi ile kapalı alanlar sunarak sizlerin rahatlığı için vardır. Havuzda, bahçede, kafelerde, arabalarda ve daha aklımıza gelmeyen çeşitli mekanlarda ve açık alanlarda faydalanmaya yarayan branda oldukça kullanışlı olup geniş ürün çeşidiyle müşterilerine tercih genişliği sunmaktadır.
Branda ve Vinil aslında aynı kategori ürünleridir. Her ikisinin de baskı için olanları beyaz renktedirler. Ayrıca brandanın baskı için olmayanlarının bir çok rengi mevcuttur. Rematpro olarak biz müşterilerimizin isteği doğrultusunda renk araştırmasına gerek kalmadan istenilen renkte baskı uygulayıp müşterilerimize sunabiliyoruz.

Branda reklam baskı nasıl korunur?

Branda reklam baskı solvent bazlı boyalarla basılmaktadır. Solvent bazlı boyaların özelliği baskıdan hemen sonra kuruması ve malzemenin iliklerine kadar işlenmesidir. Bu nedenle iklim değişikliklerinden dolayı korunmaya ihtiyacı yoktur. Çok uzun süre güneş ışığına maruz kalmadıkça sorun olmaz.

Branda baskı iç mekanda kullanılırmı?

Branda baskıyı iç mekanda da istediğiniz alanda kullanabilirsiniz hiçbir sorun ve sakınca bulunmamaktadır.

Branda Baskısında Neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro sahip olduğu yüksek donanımlı baskı makineleri sayesinde ihtiyacınız olan baskılı brandayı; en kaliteli şekilde, en hızlı sürede ve en uygun fiyatlarla karşılar. Rematpro ekibi olarak, istediğiniz baskılı branda tasarımını belirlemede sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siparişinizi tamamladığınızda Rematpro kalitesiyle hazırladığımız brandalarınızı hiç zaman kaybetmeden sizlere ulaştırıyoruz.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler