Antetli Kağıt

Antetli Kağıt Ne Değildir?

Antetli kağıtlar olsa da olur olmasa da olur denilecek türden bir matbaa ürünü değildir. Antetli kağıt bir eşantiyon değildir.

Antetli Kağıt Nedir?

Kartvizitler gibi, tek renkten dört renge kadar basılabilen kağıtlardır. Renk sayısı arttıkça baskı maliyeti de artmaktadır. Öncelikle, yapılan grafik çalışması ile antetli kağıda basılacak olan firmanın logosu veya amblemi yoksa tasarlanmaktadır. Genellikle antetli kağıt basımında, kuşe veya 1. hamur kağıtlar ve A4 ebatı tercih edilmektedir. A4 ebatında seçilmesinin nedeni, genelde var olan dosyalara ve ofis makinelerinde (fax, fotokopi) kullanılan kağıt ölçüsü ile uyum sağlamasıdır. Bazı firmalar, antetli kağıt basımında özel kesimler, hologram baskılar, gofre veya varak uygulaması isteyebilmektedir. Bu uygulamalar için özel fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Kağıt gramajlarında antetli kağıtlarda, 80gr., 90gr. dan 110gr.’a kadar seçilebildiği gibi, daha kalın kağıtlar da kullanılabilmektedir. Rematpro olarak hem antetli kağıt hem de kartvizit gibi, firma günlük kullanımına yönelik yapılan işlerde müşteriler için grafik tasarımcımızın oluşturduğu kurumsal kimlik dosyası hazırlanmaktadır. Yani, antetli kağıdınız nasıl tasarlandı ise kartvizit ve diğer baskılı materyalleriniz aynı tarzda basılmaktadır. Böylelikle kullanılan baskılı materyallerin hepsi, aynı kimlik içine alınmış olmaktadır. Bu da marka bilinirliği ve farkındalığı açısından firmanıza değer katacaktır. Antetli kağıt basımlarında, firmaların kullanım kolaylığı açısından tasarımların sade ve az renkli olması önemlidir. Böylelikle, üzerine baskı alıp yazdırdığınız metinler ve kalem ile yazdığınız yazılar daha net okunacaktır.

Neden Antetli Kağıt Kullanmalıyım?

Antetli kağıt bastırmak bir firmanın ciddiyetini yansıtan en önemli unsurlardan biridir. Kurum içi ve kurum dışı yazışmalarda kullanılan antetli kağıtlar firmanızın ciddi bir imaja sahip olduğu göstergelerinin başında gelmektedir. İş dünyasında yaptığınız iş kadar bu işi sunuş biçiminiz de dikkat ister. Üretim veya dağıtım ağınız ne kadar iyi olursa olsun ya da verdiğiniz hizmet ne kadar kaliteli olursa olsun çözüm ortaklarınızı size çeken hizmeti sunuştaki estetiğiniz ve hizmetinizin çözüm ortaklarınızda kalıcı olmasını sağlayan şey kurumsallıkla ile birlikte kullandığınız ürünlerdir. Firmanızın adını ya da logosunu taşıyan ürünlerin farklı, size özgü ve kaliteli oluşu, müşteride güven hissi uyandırır. "Çözümlerime aradığım ortağı buldum!" fikrine sahip bir çözüm ortağınızı kaybetme olasılığı da oldukça düşüktür.

Antetli kağıt basımında neden Rematpro’yu tercih etmeliyim?

Rematpro kalitesiyle üretilecek olan antetli kağıtlarda istenilen gramajlar stoklarımızda mevcuttur. Bundan dolayı talep edilen iş en hızlı sürede en uygun fiyata ve en kaliteli şekilde hizmete sunulur. Çünkü Rematpro Antetli kağıt baskıları yeni nesil profesyonel makinalar ile basılmakta, en canlı görseller tasarımın kalitesinden ödün vermeden siz çözüm ortaklarımıza sunulmaktadır. Ayrıca kurumsal kimlik çalışması da yapan firmamız, logo ve kurumsal kimlik çalıştığımız firmalarımıza özel ücretsiz antetli kağıt tasarım hizmetide sunmaktadır. Kalite kurumsallık kokmalıdır. İşte Rematpro sizin tasarım ve baskılarınızda size o kalite kokusunu sunmaktadır.

TEKLİF İSTE
Benzer Ürünler